Kurumsal

  • Kuruluşumuz
  • Hizmetlerimiz
  • Seferlerimiz
  • Filomuz
  • Tesislerimiz
  • Fiyatlarımız
Kuruluşumuz

Kurulduğu 2002 yılından bu yana Karadeniz Golden Turizm firması olarak yolcu taşımacılığı sektöründe yer almaya başlamıştır. Hakkı öksüz tarafından kurulan firmanın yolcu taşımacılığı hizmetlerinde en büyük amacı yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmek ve rakiplerinin tamamen önüne geçmektir.

Firmamız bünyesinde en son teknoloji sistemi ile donatılmış seksen araçla siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Golden Turizm yolcuların rahat etmesi ve güvenli şekilde yolculuk etmeleri için her şeyi en ince detayına kadar düşünmektedir. Son sistem otobüsleri ve işinde uzman olmuş profesyonel personeli sayesinde sizlere rahat, huzurlu ve konforlu bir yolculuk yapma fırsatı tanımaktadır.

Hizmetlerimiz

Otobüs yolculuğunda rahatı ve konforu sağlayan firma sunmuş olduğu hizmetlerde sınır tanımamaktadır. Gelişmiş olan her türlü teknolojik sistem bulunmaktadır ve uzun yolculuklar hiç sıkılmadan çok daha güzel

geçecektir. Karadeniz Golden Turizm firması sayesinde yolculuğunuz hiç sıkılmadan daha güzel ve keyifli geçecektir. Ayrıca firmanın sunmuş olduğu ayrıcalıkları yakalamak için internet üzerinden firmanın sitesini ziyaret ederek pek çok avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yolculuk boyunca sevdiğiniz dizi ya da filmleri rahatça takip edebilmeniz için koltuk arkalarında yer alan TV bulunmaktadır.

Sınırsız internet hizmeti ile internet ortamında zaman geçirmek isteyenler için büyük imkan sağlanmıştır

Profesyonel personelimiz güler yüzleri ile sizlere yolculuğun daha keyifli geçmesine yardımcı olmak için çeşitli ikramlarda bulunmaktadır

Seferlerimiz

Karadeniz Golden Turizm ülkenin geneline sefer yapmaktadır. Günlük sefer sayıları bölgelere göre değişmektedir.

Ayrıca kademeli olarak Firma ile yapacağınız yolculuklarda,

  • Samsun ile Sinop arası yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Trabzon ve Samsun arası ise 5 saat 30 dakika olurken
  • Samsun ile Rize arasında 7 saat yolculuk süresi bulunmaktadır.
  • İstanbul ve Rize arasında yolculuk 16 saat 30 dakika sürmektedir.

Trabzon, Samsun, Ardeşen, Fındıklı, Bafra, Hopa, Araklı, Fatsa, Ünye, Artvin, Çayeli, Alaçam, Ünye, Of, Sinop, Ordu, Terme, Gerze, Çarşamba, Giresun bölgeler bulunmaktadır.

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Gaziantep, Mersin, Eskişehir, Denizli, Kayseri, Hatay.

Malatya, Isparta, İzmit, Sakarya, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi illere de sefer yapılmaktadır.

Filomuz

Genç ve dinamik kadroya sahip olan Karadeniz Golden Turizm firması olarak modern bir yapıda bulunmaktadır. Firmanın bünyesinde en son teknoloji sistemi ile üretilmiş 80 tane araçtan meydana gelen otobüs filosu yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesine yolcu taşıyan firma hem çevreye hem de insanlara karşı son derece duyarlı yaklaşımı ile farkını ortaya koymaktadır.

Yolcularına can güvenliğine dikkat eden firma her yolcu

için ferdi kaza sigortası yapılmakta ve otobüslerde hız sınırı uygulaması yapılmaktadır. Her geçen gün kendini daha da büyüten firma en yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Tesislerimiz

Dinlenme tesisleri seferin yapıldığı yol güzergahına göre farklı olmaktadır. Tesislerde kaliteli hizmet anlayışına sahip olan hijyenik restorantları bulunan son derece güvenli mola alanıdır.

Dinlenme Tesisleri, bulunan şehirlerarası karayolu turizmin kesinlikle güvenli konaklama ve ihtiyaç mola alanıdır. Avrupa’nın en büyük otoyol alışveriş merkezine sahip olan ve faaliyet gösteren standartların üstünde bir ihtiyaç mola alanlarıdır.

Fiyatlarımız

Her zaman güvenli ve konforlu yolculuk geçirmenizi hedef eden Karadeniz Golden Turizm ülkenin dört bir yanına rahatça gidebilmeniz için fiyatlar konusunda son derece uygun bilet fiyatları uygulamaktadır.

İstediğiniz bölgeye otobüs bileti almak için firmanın kendine ait web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Genel olarak gidilecek yerin mesafe aralığına göre otobüs bilet fiyatları değişmektedir. Karadeniz Golden Turizm ekranına sitemizden giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek en ucuz bilet fiyatını alabilirsiniz. Her türlü olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı firmanın sitesine yazabilirsiniz. Bu güne kadar yapılan yorumlarda otobüslerin hijyen oluşu, şehir için servis kolaylığı, araç içinde görevli olan personel anlayışlı olması ve buna benzer olumlu yorumlar Karadeniz Golden Turizm firması için yapılmaktadır.